t1

Drodzy Absolwenci i Sympatycy I LO w Końskich!

Zbliża się 100 lecie istnienia naszej szkoły.Już trwają przygotowania do tej ważnej dla nas uroczystości, na którą już dzisiaj serdecznie zapraszamy.
17 października 2015 roku to ten dzień, kiedy spotkamy się wszyscy w szkolnych ławkach w gronie znajomych, przyjaciół i nauczycieli żeby świętować 100 lecie swojej szkoły. Chcielibyśmy, aby ten dzień był dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem.

W czasie tych obchodów chcielibyśmy zorganizować wystawę prezentującą pamiątki związane ze szkołą. Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy posiadają zdjęcia, zeszyty, dzienniczki, legitymacje itp. o wypożyczenie tych pamiątek.
Planujemy również wydać książkę zawierającą wspomnienia absolwentów o I LO. Prosimy zatem o podzielenie się swoimi wspomnieniami związanymi z naszą szkołą.

Wszelkie pamiątki i wspomnienia prosimy przekazywać do Sekretariatu Szkoły w kopercie z dopiskiem  „100 lecie I LO”  podpisane imieniem, nazwiskiem, adresem zwrotnym oraz telefonem Państwa. Pamiątki zostaną zeskanowane i zwrócone Państwu.

Wszelkie informacje dotyczące obchodów 100 lecia I LO im. KEN w Końskich będziemy umieszczać na bieżąco.